Türk Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Türk Forum

Forumumuz tamamen türkiye foruma sahiptir ve her hakkı saklıdır

Eto'o noktayı koydu!

dedektif
    dedektif
    Admin

Eto'o noktayı koydu! Empty Eto'o noktayı koydu!

Mesaj  dedektif C.tesi Nis. 25, 2009 3:25 pm

25 Nisan 2009 Cumartesi, 16:22
    Bir süredir Barcelona'dan ayrılacağı yönünde İspanyol ve İngiliz basınında haberler çıkan Katalan ekibinin golcüsü Samuel Eto'o, iddialara yanıt verdi. İngiltere Premier Lig ekiplerinden birine transfer olacağı yönündeki iddiaları kesin bir dille yalanlayan Kamerunlu yıldız, Barcelona'dan ayrılmayı düşünmediğini söyledi.

Eto'o, İngiliz Daily Mail Gazetesi'ne yaptığı açıklamada, "Eğer Barcelona gibi bir takımda siz oynamış olsaydınız başka bir takıma transfer olmak ister miydiniz?. Tabii ki bu sorunun yanıtı 'hayır' olurdu. Doğal olarak ben de ayrılmayı düşünmüyorum" dedi.

Takımına övgüler yağdıran Eto'o, "Benim için böyle atak oynayan bir takımda oynamak bir onurdur. Bu sezonki performansımdan da memnunum" diye konuştu.

Eto'o, kendisinin ve takım arkadaşlarının bu yıl Avrupa Şampiyonlar Ligi'ni kazanacaklarına inandıklarını ifade ederek, hafta içinde yarı final maçında karşılaşacakları Chelsea'ye göz dağı verdi.

Eto'o sözlerini şöyle tamamladı:
    "İngiliz takımları çok formdalar. Biz ger takıma saygılıyız ancak iyi oynarsak kupayı kazanacağımıza inanıyoruz."

İHA

Forum Saati Perş. Mayıs 02, 2024 10:14 am